До магазину завезли 1450 кг фруктів і ягід , винограду завезли в тричі меньше ніж слив, а яблук на

150 кг меньше ніж винограду і слив разом.Скільки завезли в магазин яблук, слив та винограду окремо? Скажіть будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Алибекова Мадина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай винограду завезли- х кг, тоди слив- 3х, а яблук-(х+3х)-150. Складаемо ривняння:

Х+3х+(х+3х)-150=1450

8х-150=1450

8Х=1450+150

8Х=1600

Х=200кг- завезли винограду

2) 3*200=600 кг- завезли слив

3) 200+600-150= 650 кг завезли яблук