На санчатах зїжджали з гірки 15 дітей, а на лижах 21 дитина .Чверть усіх дітей пішла додому .

Скільки дітей залишилось зїжджати з гірки

Ответы на вопрос

Отвечает Mikashov Daniil.

Ответ:

мой ответ это 9 , я сплюсовала кол-во детей 21+15=36

36:4=9

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:27

Пошаговое объяснение:15+21=36#всього дітей

36:4=9#чверть усіх дітей

36-9=27#залишилось