У дитячому розважальному центрі на лижах каталося 32 дитини,на ковзанах на 15 дитей менше,еіж на

лижах,а на санчатах-на 13 дітей більше,ніж на лижах і ковзанах разом.Скільки дітей каталося на санчатах?

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Давид.
32-15=17 дітей на ковзанах
32+17=49 дітей на лижах і ковзанах разом
49+13=62 дітей на санчатах

Отвечает Guțu Anișoara.
49 детей на санчатах