1)Знайдіть довжину кола,діаметр якого дорівнює 24см. 2)Знайдіть площу круга,діаметр якого

дорівнює 4см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.

Ответ:

1   3.14*24=75.36

2   если диаметр равен 4, то радиус R=4/2=2

S= \pi R ^{2}  ,т.е. S=ПR^2=4П

Пошаговое объяснение: