Іменинний пиріг масою 8кг.розділили порівну 7хлопчикам,а пиріг масою 7 кг.розділили порівну 6

дівчаток. Хто отртмав більше кожен хлопчик чи клжна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Голяев Никита.

Ответ:

дівчинка

Пошаговое объяснение:

8 kg 7 хлоп => на кожного = 8/7 = 1.14 кг

7 кг 6 дів => на кожну = 7/6 = 1.17 кг

=> більш отримала кожна дівчинка