5 дівчаток та 7 хлопчиків купили 50 зошитів. Кожна із дівчаток придбала однакову кількість зошитів,

і кожен з хлопчиків придбали однакову кількість зошитів, але не таку, яку кожна дівчинка.Скільки зошитів купив один хлопчик та окремо одна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Анжелина.
Предлагаю использовать метод перебора. 
Если каждая девочка купила по 1 тетради, то мальчики купили 50-5=45. Но 45 не делится без остатка на 7.
Если девочка купила 2 тетради, то мальчики - 50-10=40, что ттоже не делится нацело на 7.
Если девочка купила 3 тетради, то мальчики - 50-15=35. 35/7=5
Значит девочки купили по 3 тетради, а мальчики по 5.
 
Отвечает Старцев Александр.
Девочки по 3
мальчики по 5