До обіду катер проплив 570 км а після обіду на 90 км менше яку відстань проплив катер за день


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 570-90=480 після обіду

2) 570+480=1050 км

Отвечает Иванова София.

Ответ:

1050

Пошаговое объяснение:

1) 570-90=480 км - катер проплив після обіду

2)570+480=1050 км - катер проплив за день