До обіду автобус був у дорозі 6 год,а після обіду 4 год. Після обіду він проїхав на 130 км

менше,ніж до обіду. Яку відстань автобус проїхав до обіду,якщо він рухався з однаковою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

650 км

Пошаговое объяснение:

6-4=2(год)

130:2=65(км)

6+4=10(год)

65*10=650(км)