Катер плив до обіду 6 год, а після обіду - 3 год, весь час з однпковою швидкістю. За цей час він

подолав 270 км. Скільки кілометрів проплив катер до обіду і скільки - після обіду СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Трясцина Вероника.

Ответ:

180 км,90 км

Пошаговое объяснение:

до обіду - 6 год

після - 3 год

всього -270 км

до обіду км - ?

після обіду км - ?

                  розвзок

1. 270 : (6+3) = 270 : 9 = 30 км на 1 год

2. 30 * 6 = 180 км до обіду

3. 30 * 3 = 90 км після