1)У супермаркеті до обіду продали 240кг яблук, а після обіду-180кг яблук.Після обіду вторгували на

480грн менше, ніж до обіду.Яка ціна 1кг яблук? и еще задачка)) 2)За 1хв бджілка пролетіла 240м.Яку відстань вона пролетить за 15с?

Ответы на вопрос

Отвечает Маринчук Артемий.
1). 240 - 180 = 60 (кг) різниця  між продажами до обіду і після
2). 480 / 60 = 8(грн) коштує 1 кг яблук
  

перевірка
до обіду продали 240 * 8 = 1920
після обіду           180 * 8 = 1440
а різниця            1920 - 1440 = 480