Доведіть що трикутник рівнобедрений якщо його вершини мають координати А (-3; 2), В (2; 5), С (0;

-3)

Ответы на вопрос

Отвечает Драгнилова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула длины отрезка: L=√((x₂-x₁)²+(y₂-y₁)²)     ⇒

AB=√((-3-2)²+(2-5)²)=√((-5)²+(-3)²)=√(25+9)=√34.

BC=√((2-0)²+(5-(-3))²)=√(2²+8²)=√(4+64)=√68.

AC=√(-3-0)²+(2-(-3))=√(3²+5²)=√(9+25)=√34.

AB=AC   ⇒   треугольник равнобедренный.