Довжина прямокутника 12 см, а ширина - на 4 см менша. Знайди площу прямокутника, обчисли його

периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Д=12

Ш=12-4=8

P=12*2+8*2=40

S=12*8=96