Зааписати у годинах 7хв,12хв,45хв,39хв,100хв


Ответы на вопрос

Отвечает Шимарёва Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7хв = 7/60 год

12хв = 12/60=1/5 год

45хв = 45/60=0.75 год або 3/4

39хв = 39/60= 0.65 год або 13/20

100хв = 100/60=5/3 год