А)1 хв=__год Б)12хв=__год В)15хв=__год Г)20хв=__год Д)45хв=__год Поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Ольшанський Діма.

Пошаговое объяснение:

А) 1 хвилина =0,0166666667 год.

Б)12 хвилин =0,2 год.

В)15 хвилин =0,25 год.

Г)20 хвилин =0,333333333 год.

Д)45 хвилин =0,75 год.

Аби перевести хвилини в години розділіть кількість хвилин на 60 і отримаєте час в годинах.

Отвечает Тарасова Екатерина.

Відповідь:

відповіді нижче.

Покрокове пояснення:

1год = 60хв

А)1хв= 1/60 год

Б) 12хв= 12/60 год = 1/5 год = 0,2 год

В) 15хв= 15/60 год= 1/4 год = 0,25 год

Г) 20хв= 20/60 год = 1/3 год

Д) 45хв= 45/60 год = 3/4 год = 0,75 год