Восьмеро учнів на розв'язання задачі витратили час: 12хв; 8хв; 9хв; 17хв; 10хв; 11хв; 7хв; х хв.

Визначте х, якщо в середньому один учень на розв'язання задачі витратив 10хв. А) 8 Б)10 В)7 Г)6 Д) інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Безсмертний Саша.

Ответ: 6

Пошаговое объяснение:

12+8+9+17+10+11+7+х/8=10

74+х/8=10

74+х=80

х=6

Оставь вдруг кому-то ещё понадобится)