записати вирази та їх значення. Перший множник 3, а другий - у 2 рази більший від нього. Суму чисел

36 і 6 зменшити на їх частку. До добутку чисел 8 і 4 додати їх частку.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

3 · (3 · 2) = 18

3 - первый множитель

3 · 2 = 6 - второй множитель

3 · 6 = 18 - произведение

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

(36 + 6) - 36 : 6 = 36

(36 + 6) = 42 - сумма чисел

36 : 6 = 6 - частное чисел

42 - 6 = 36 - разница

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

8 · 4 + 8 : 4 = 34

8 · 4 = 32 - произведение

8 : 4 = 2 - частное

32 + 2 = 34 - сумма