У глечику на 2.7 л молока менше,ніж у бідоні,і на 1,5 л менше,ніж у відрі.Скільки всього

молока,якщо в глечику 1, 25л молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Катаргина Ирина.

Ответ:

У бідоні: 2,7+1,25=3,95(л) молока

У відрі : 1,5+1,25=2,75(л)молока

Всього : 1,25+2,75+3,95=7,95(л)молока

Пошаговое объяснение: