У ставку на купинах плакали жабки. На одній купині плакало на 3 жабки більше , ніж на другій, а на

третій удвічі більше ніж на другій .Скільки жабок квакало на кожній купині, якщо на всього на трьх купинах співало пісень 47 жабок.

Ответы на вопрос

Отвечает Бедная Лена.

На первой x, на второй x-3, на третьей (x-3)·2, всего 47.

x+(x-3)+(x-3)·2 = 47

x+x-3+2x-6 = 47

4x-9 = 47

4x = 56

x = 14 на первой

14-3 = 11 на второй

(14-3)·2 = 11·2 = 22 на третьей.