Тетянка зібрала 28 білих грибів що становить що становить 7/11 усіх грибів. Скільки усіх грибів

зібрала Тетяна

Ответы на вопрос

Отвечает Кульчицкая Анастасия.

Ответ:

44 гриба.

Пошаговое объяснение:

28 : 7/11 = (28 • 11)/7 = (4 • 11)/1 = 44 (гриба) собрала Татьяна