Тетнка зібрала 28 білих грибів, що становить 4/7 усієї кількості зібраних грибів. Скільки грибів

зібрала Тетянка?

Ответы на вопрос

Отвечает Ко Дмитрий.

Решение:

1)28:4/7=28•7/4=7•7/1=49 - всего грибов было собрано

Ответ:49 грибов

Отвечает Mukhina Angelina.

Ответ:

49 грибов

Пошаговое объяснение:

28 : 4/7 = 28 * 7/4 = 7 * 7/1 = 49/1 = 49 (грибов) - всего собрала Тетянка