До магазину завезли овочі 20/33 - огірки,капусти га - 7/33 менше, ніж огірків, а картоплі -решту.

Яку частину всіх овочів складає картопля?

Ответы на вопрос

Отвечает Шмолова Таня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 20/33 - 7/33 = 13/33 - капусти,

2) 20/33+13/33= 33/33 - огірків та капусти разом.

За вашою умовою задачі ,яку ви дали,картоплю в магазин не привезли.