до магазину завезли овочі, причому 2/5 усіх овочів становили огірки, 4/15 помідори, 4/25 морква,

решту - картопля. Яку частину всіх завезених до магазину овочів становила картопля? 6 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Саша.

Ответ:

картопля становить 13/75

Пошаговое объяснение:

2/5+4/15+4/25=30/75+20/75+12/75=62/75 - огірки, помідори та морква разом

нехай всі овочі -1

1-62/75=75/75-62/75=13/75- картопля