Периметр прямокутника дорівнює 18 см а його площа 20 см. знайти сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Максим.

Ответ:

5 см, 4 см.

Пошаговое объяснение:

Напівпериметр прямокутника (сума суміжних сторін)

18:2=9 см.

Нехай довжина х, тоді ширина 9-х см. Маємо рівняння:

х*(9-х)=20

9х-х²=20

х²-9х+20=0

За теоремою Вієта

х=5;  х=4.

Довжина прямокутника 5 см, ширина 9-5=4 см.