Гноми розповідали один одному веселі історії. Старий гном розповів 4 історії а молодий - на 5

більше. Скільки історій розповіли обидва гноми?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Люси.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

1)4+5=9(іст)-молодий

2)9+4=13(іст)-всього

Відповідь:13історій