54 кг помідорів поклали у 4 ящ. по 6 кг у кожний ящ і відправили у 2 кіоски. Скільки ящ помідорів

привезли у 2 кіоск, якщо в 1 привезли 4 ящ? 1)54:6=9(ящ) 2)9-4=5((ящ) Роз'яжи задачу іншим способом

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Ира.

Ответ:

1) 6×4=24(кг) помідорів привезли в 1 кіоск

2) 54-24=30(кг) помідорів привезли в 2 кіоск

3) 30:6=5(ящ) помідорів привезли в 2 кіоск