90 кг помідорів, упакованих у ящики по 6 кг у кожному, розвезли для продажу в два овочеві кіоски. В

один кіоск привезли 10 ящиків. За якої умови в другий кіоск теж можна було б відвезти 10 ящиків помідорів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ:

Якби в ящиках було по 3 кг помідорів.

Пошаговое объяснение:

1) 90÷6=15 (ящ.);

2) 15-10=5 (ящ.);

3) 5×6=30 (кг);

4) 30÷10=3 (кг).

Отвечает Теунаева Аиша.

1 )90кг:6кг=15 ящиків

2)15ящиків-10 ящиків=5ящиків

Отже для того, щоб завезти в другий магазин 10 ящиків помідор, нам не вистачає ще 5 ящиків, тобто 5ящ*6кг=30кг помідорів. Отже ми розфасуємо 90кг помідорів в 20 ящиків, зменшивши кг в один ящик:

90кг:20ящ=4.5кг в один ящик.

Відповідь:За умови зменшення кілограмів в одному ящику з 6кг до 4.5 кг, або ж придбавши і розфасувавши ще 30 кг помідор в п'яти ящиках. Або якщо не вказано, що ящики не мають бути однаковими, то ті 30 кг помідорів, що є в п'яти ящиках ми розділимо на 10 ящиків=3кг в одному ящику. Тоді в обидва магазина по 10 ящиків, але різних.