У тирі Василько зробив 48 пострілів з яких 6 не влучили в ціль , знайдіть відсоток улучень в ціль​


Ответы на вопрос

Отвечает Ванчин Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)48-6=42 (п) -влучили,

48 - 100%

42 - х

х= 42*100÷48=87,5%