У серії 100 пострілів стрілець влучив у ціль 84 рази Скільки приблизно влучень буде в серії зі 150

пострілів. Помогите срочно пж!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ильяш Дарья.

Ответ:

Якщо ця задача про відсотки, тоді ось рішення:

100/100=1 => 84*1=84 (%) - що він попаде у ціль.

150/100=1.5 => 1.5*84= 126 - приблизно пострілів в серії із 150 пострілів.

Відповідь: приблизно 126 пострілів він зробить в серії із 150 пострілів.