Стрілець вистрелив по мішенях 18 разів і жодного разу не промахнувся. У скільки мішеней влучив

стрілець, якщо в половину мішеней він влучив по разу, а в іншу половину – по 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяцкий Егор.

х- кількість мішеней

х/2 - кількість вистрілів по 1-й половині мішеней

2х/2 - кількість вистрілів по 2-й половині мішеней

х/2+2х/2=3х/2=18

3х=36

х=12

 

Отвечает Сушко Алёна.

2х+х=18

3х=18

х=18/3

х=6 мишеней половина

2*6=12 мишеней всего