Відстань від будинку Галини до школи дорівнює 5км . Пішки Галина ходить зі швидкістю x км/год , а

на велосипеді їде зі швидкістю у км/год. За 1 год дівчина проїзджає на вклосипеді відстань на 10 км більшу , ніж коли йде пішки. Відомо, що на ведосипеді дівчинка доїжджжає від дому до школи на 40 хв швидше , ніж коли йде пішки . Запишіть систему рівнянь для визначення x і y . Знайти x і y

Ответы на вопрос

Отвечает Рубченко Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х-у=10

5/у-5/х=2/3

у=х-10

5/(х-10)-5/х=2/3

(5/(х-10)-5/х)*х=2/3х

50/(х-10)=2/3х

50/(х-10)*(х-10)=2/3х*(х-10)

50=2х²/3-20х/3

-2х²/3+20х/3+50=0

D=(20/3)²-4*(-2/3)*50=1600/9

x₁=(√(1600/9)-20/3)/(2*(-2/3))=-5

x₂=(-√(1600/9)-20/3)/(2*(-2/3))=15 км в час

х=15-10=5 км в час