В арифметичній прогресії а1 = 2; d =3. Знайдіть а4 ; а12 ; а 36. А)5; 39; 116; Б)27; 65; 109;

В)11; 35; 107; Г)14; 39; 112;

Ответы на вопрос

Отвечает Луранов Антон.

Решение:

а1=2, d=3

а4=2+3×3=11

а12=2+3×11=35

а36=2+3×35=107

Ответ: в