Висота конуса дорівнює 9 см, а його об'єм — 6Псм^3. Чому до-рівнює площа основи конуса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Женя.

Ответ:

2π см².

Пошаговое объяснение:

Объем конуса V = 1/3•Sосн. •Н.

В нашем случае

6π = 1/3•Sосн.•9

6π = 3•Sосн.

Sосн. = 6π/3 = 2π (см²).