До частки чисел 36 і 4 додати 48 Від добутку чисел 4і 8 відняти 15 Від числа 72 відняти частку

24і 4

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Татьяна.

Пошаговое объяснение:

36:4+48=9+48=57

4*8-15=32-15=17

72-24:2=72-12=60