Помогите решить задачу пожалуйста! Вважають, що висота Колоса Родоського(одного із семи чудес

світу) становить 1/2, висоти найвищої скульптури України- монумента Батьківщині матері, а висота символу Америки- статуї Свободи становить 9/14 висоти монумента, а отже на 25 м нижча. Яка висота кожної з цих скульптур?

Ответы на вопрос

Отвечает Булискерия Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 14/14-9/14=5/14-(25м)

2. 25:5*14=70м висота найвищої скульптури Україн

3. 70:14*9= 45м -висота символу Америки

4. 70:2*1=35м висота Колоса Родоського