З Васильківки до Петрівки назустріч один одному виїхали два поїзди. Швидкість першого поїзда 91

км/год,а швидкість другого на 9 км/год менша. Зустрілися поїзди через 3 години. Яка відстань між селами. Помогите пожалуйста с решением. Очень надо. Спасибо.

Ответы на вопрос

Отвечает Карсаров Владимир.

Ответ:

S= 519 км

Пошаговое объяснение:

v1 = 91 км/ч

v2=?, на 9 км/ч меньше

t=3 ч

S=? км.

91-9=82км/ч - v2

91+82= 173км/ - v сближения

173×3=519 км - S - расстояние.