Розв'яжи рівняння спочатку спростивши вираз у лівій частині : 1,93+(×-3,92)=-4,01​


Ответы на вопрос

Отвечает Васьков Иван.

1,93 + (х - 3,92) = - 4,01

1,93 + х - 3,92 = - 4,01

х - 1,99 = - 4,01

х = - 4,01 + 1,99

х = - 2,02

--------------------------------------------------------

Проверка: 1,93 + (-2,02 - 3,92) = - 4,01

                   1,93 - 5,94 = - 4,01

                  - 4,01 = - 4,01