Всі сторони чотирикутника мають однакову довжину — 9.42 см. Знайди периметр чотирикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Ответ:

36,96 см

Пошаговое объяснение:

P=9.42×4=36,96 (см)