Майстер робить за день 9 стільців а його учень 4 стільці Скільки стільців вони зроблять за 6 днів

Запис задачі будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

Ответ:

78 стільців

Пошаговое объяснение:

1) 9+4=13 (шт) роблять майстер та учень разом за день

2) 6*13=78 (шт) зроблять за 6 днів