Довжина пшеничного поля 625м, шир. на 177 м менша.З поля зібрали урожай по 42,7 м з кожного гектара

.Скільки всього центрів зібрали зі всього поля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

1 га = 10 000 м²

1) 625 - 177 = 448 (м) - ширина поля;

2) 625 · 448 = 280 000 (м²) = 28 (га) - площадь поля;

3) 42,7 · 28 = 1195,6 (ц) - урожай со всего поля.

Вiдповiдь: 1195,6 ц.