Коли Оленка прочитала 0,7 книжки, то їй залишилося прочитати ще 90сторінок.Скільки сторінок у

книжці, яку читаєдівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Изгаршев Вадим.

Ответ:

300 сторінок

Пошаговое объяснение:

1-0.7 = 0.3 -на 90 сторінок

90:3 = 30 - 0.1  частина книжки

30*10 = 300

Отвечает Виролайнен Юрий.
1) Примем за 1 всю книжку.
Тогда
1 - 0,7 = 0,3 части осталось прочитать.
2) Пропорция:
0,3 - 90
1 - х
х = 1•90/0,3 = 300 страниц в книге.
Ответ: 300 страниц.

Проверка:
1) 300 • 0,7 = 210 страниц прочитала.
2) 300 - 210 = 90 страниц осталось прочитать.