Одна сторона трикутника у 2,5 рази більша за другу і на 6 дм більша за третю. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр 30 дм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшева Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай, 1 сторона - x, тодi 2 сторона = 2,5x, 3 сторона = x + 6

складемо рiвняння :

x+2,5x+x+6=30

4,5x=30-6

4,5x=24

x=5,3

2 сторона = 2,5*5,3= 13,25, 3 сторона = 5,3+6= 11,3