У гаманці 5 монет по 25 коп і 7 по 50 знайти ймовірність того що дві взяті монети однієї вартості


Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Михаил.

Ответ:

24/35

Пошаговое объяснение:

потрібна подія

взято 2 монети по 25 коп. або 2 монети по 50 коп.

ймовірність всієї події

\frac{2}{5} + \frac{2}{7} = \frac{14 + 10}{35} = \frac{24}{35}

\frac{2}{5} = 0.4\\\frac{2}{7} = 0.286\\0.4+0.286 = 0.686