Знайдіть площу рівньобедреного прямокутника якщо його катет =3√2​


Ответы на вопрос

Отвечает Дусенов Диас.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

S=\dfrac{1}{2}\times(3\sqrt{2})^2=9