Для начинки пиріжків використали 3 кг сирної маси. Залишилося сирної маси в 6 разів більше, ніж

використали. Скільки кілограмів сирної маси було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Пошаговое объяснение:

1) 3×6=18(кг) - залишилося

2) 18+3=21(кг) - було