помогите решить.Знайти периметр прямокутника зі сторонами 2 см,4 см.Накреслитм відрізок,який

дорівнює периметру прямокутника.Позначити його буквами​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигулин Александр.

Ответ:

Pпрямок=(2+4)×2=12 (см)