Знайди периметр прямокутника зі сторонами 2 і 4 см. Накреслити відрізок, який дорівнює периметру

прямокутника. Позначити його буквами.

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриков Кирилл.

Ответ:

P=2+2+4+4=12 см

Відрізок креслити на 12 см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Верховников Ванёк.

Ответ:

P=12см

Пошаговое объяснение:

Р=(2+4)*2=12см