Перша сторона трикутника дорівнює 21,7 см,друга довжа від неї на 8,3 см,а третя коротша від другої

на 5,9см. Знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.

21,7+8,3=30 друга сторона

30-5,9=24,1 третя сторона

21,7+30+24,1=75,8 периметр

відповідь: периметр трикутника 75,8 см