Перша сторона трикутника має довжину 43,6см, друга на 2,9 см коротша від першої , а третя на 1,8 см

коротша від другої. Знайди периметр цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:134,8

Пошаговое объяснение:43.6+2.9=46.5)-1ст.      46.5-1.8=44.7 ) -2ст.   46.5+44.7+43.6=134.8