Розв'яжи задачу: батьку 28 років, а дочці - 4. Через скільки років батько буде старший за дочку в

чотири рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Саша.

Ответ:

через 4 роки

Пошаговое объяснение:

32/4=8

4+4=8

28+4=32

Отвечает Быков Виктор.

Через 4 роки

Батькові буде 32

Дочці 8

32:8=4