Розв'яжи задачу: у першому ящику було в 3 рази більше яблук, ніж у другому. Після того як з першого

ящика взяли 12кг яблук, а в другий насипали 16 кг, то яблук у другому ящику стало вдвічі більше, ніж у першому. скільки яблук було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Пусть х кг яблок было во втором ящике, тогда 3х кг яблок было в первом ящике. Уравнение:

(3х - 12) · 2 = х + 16

6х - 24 = х + 16

6х - х = 16 + 24

5х = 40

х = 40 : 5

х = 8 (кг) - было во втором ящике

3х = 3 · 8 = 24 (кг) - было в первом ящике

Вiдповiдь: 24 кг i 8 кг.